Ana Sayfa Elazığ Haberleri, Yerel Haberler 13 Ağustos 2021 42 Görüntüleme

Şerifoğulları, şehir genelinde sürdürdüğü ziyaretlerine devam ediyor

Şerifoğulları, şehir genelinde sürdürdüğü ziyaretlerine devam ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde sürdürdüğü ziyaretlerine devam ediyor.

Bu kapsamda ŞAVAK-DER Başkanı Naim Doğan ve dernek üyeleri ile bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, sonrasında ise Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü Ek Hizmet Binası çalışmalarını inceledi.
İlk olarak ŞAVAK-DER’i ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede Şavaklıların ülke ve ilimiz ekonomisine önemli oranda katkı sunduğunu kaydetti.
Özellikle hayvancılık ve hayvan ürünleri ile ilgili yaptıkları çalışmalarla Şavaklı kardeşlerimizin ticarete değer kattıklarını belirten Başkan Şerifoğulları, kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

“AMACIMIZ HİZMET KALİTESİNİ ARTIRMAK”
Ziyaretlerinin bir sonraki ayağında ise Fevzi Çakmak Mahallesi’nde hizmete sunulacak Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binasını gezen Başkan Şerifoğulları, yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek yeni binanın son aşamaları hakkında bilgi aldı.
Belediye tarafından sunulan bütün hizmetlerin hızlı ve kaliteli olması adına şehrin dört bir yanında gayretle çalıştıklarını kaydeden Başkan Şerifoğulları;
“Tek gayemiz bu şehirde yaşayan hemşehrilerimizin yaşam kalitelerine değer katmak, şehrin gelişimine ise katkı sunmaktır. Fevzi Çakmak Mahallemizde hayırsever bir vatandaşımızın da desteğiyle inşa edilen Mezarlıklar Müdürlüğü hizmet binamızın inşa çalışmaları büyük oranda tamamlandı. Yeni ve donanımlı hizmet binamızın devreye girmesiyle birlikte vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitemizi daha da artırmış olacağız. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Yorumlar

Tema Tasarım | Osgaka.com