Ana Sayfa Dünya, Ekonomi, Elazığ Haberleri, Genel, Gündem, Siyaset&Politika, Yerel Haberler 11 Ocak 2024 152 Görüntüleme

Tümkiad Elazığ İl Başkanı Osman Özçelik Regaip Kandili Mesajı Yayınladı

ÖZÇELİK;

“Manevi duyguların zirveye ulaştığı bu kutsal gecede, tüm duaların kabul olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı. Regaip Kandilinin, Allah’ın lütuf ve inayetinin bolca ihsan edildiği özel bir gece olduğunu belirten Osman ÖZÇELİK , bu mübarek gecenin İslam aleminde büyük bir fırsat olduğunu dile getirdi..

Tümkiad Elazığ İl Başkanı Osman Özçelik , kandil günlerinin kendilerini yenileme, geçmişi muhasebeleşme, geleceği planlama ve umutları tazeleme fırsatları sunduğunu, bu özel gecenin, tüm insanlığın barış, huzur, birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını temenni etti. Osman Özçelik , mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin Regaip Kandilini ve Üç Aylarını kutluyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde nice kandillere ulaşmayı, bütün Türk İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Yorumlar

İlginizi çekebilir

SEYYİD TÜRKLER

SEYYİD TÜRKLER

Tema Tasarım | Osgaka.com