Ana Sayfa Gündem, Spor 28 Kasım 2021 41 Görüntüleme

Gaziantepte Toplu Açılış Töreni

Gençlik ve Spor Bakanı Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziantep’te yapımı tamamlanan 9 spor salonunun toplu açılış törenine katıldı. Bakan Kasapoğlu, tüm gençleri tesisleri kullanmaya davet etti.

Gaziantep’te yapımı tamamlanan 9 spor salonunun toplu açılış törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tüm gençleri tesisleri kullanmaya davet etti.

Bakan Kasapoğlu, Gaziantep’te yapımı tamamlanan 9 spor salonunun toplu açılış törenine katıldı. Şehitkamil ilçesi Fıstıklık Spor Salonu’nda düzenlenen toplu açılış töreninde konuşan Bakan Kasapoğlu, kentin spor, madalya ve kupaların şehri olduğunu söyledi.

Genç sporların Gaziantep’i ve Türkiye’yi her yerde en güzel şekilde temsil ettiğini belirten Bakan Kasapoğlu, tesislerin yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Gençlerin iyi ve kötü her türlü zamanda yanlarında olduklarını anlatan Bakan Kasapoğlu, şunları kaydetti: “Açtığımız salonların hepsi birbirinden güzel ve kullanışlı. Gaziantep’teki iş birliğinin tüm Türkiye’ye örnek olması lazım. Biz birlikte Türkiye’yiz. Birlikte her kötülüğün üstünden geliriz. Bundan sonra da önümüzde 2023’te seçim var. Dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde Cumhur İttifakımızla tüm dünyaya ders vermeye devam edeceğiz. Tüm dünyaya bugüne kadar olduğu gibi adaletin, merhametin vicdanın sesini tüm Türkiye verecek. Buna inanıyoruz. Bugün burada şölen, bereket ve kardeşlik var. Gençlerimizi bu güzel tesislere davet ediyorum.”

Bakan Kasapoğlu, konuşmanın ardından açılış kurdelesini kesti, gençlerle fotoğraf çekildi.

Yorumlar

İlginizi çekebilir

İSRAF

İSRAF

Tema Tasarım | Osgaka.com